Artėjant gražiausioms metu šventėms, „Spindulėlius“ į studiją „Šviesu“ pakvietė Elijos mamytė Eglė. Tarsi maži nykštukai, baltais sniego takais, priešmokyklinukai išskubėjo į susitikimą. Studijoje vaikų laukė daug staigmenų. Vaikai sužinojo ką reiškia žodis adventas, adventinio vainiko reikšmę, susipažino su advento laikotarpio papročiais, tradicijomis. Išsirinko ir   papuošė kalėdinį žaisliuką, linksmai leido laiką žaisdami. Mama Eglutė pavaišino visus kalėdine arbata ir imbieriniais sausainiais, kuriuos gal... iškepė Nykštukai. Sušildyti gerumu, apdovanoti gražiomis akimirkomis, atsisveikinome su Elijos mama Eglute iki naujų susitikimų. Nešini po šviesos, šilumos ir gerumo dovanėle, grįžome į klasę ir tikėjome paprastais stebuklais, kurie įvyksta savaime.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Violeta Pečentauskienė