„Viščiukų“ ir „Bitučių“ grupių vaikai susipažino su naminiais paukščiais. Tyrinėjo kiaušinius, pusryčiams buvo pateikti kiaušiniai, kuriuos vaikai turėjo nusilupti patys, taip tobulinome smulkiosios motorikos įgūdžius. Tyrinėjome, kuo skiriasi virtas ir nevirtas kiaušinis. Plakatuose, knygose suradome ir susipažinome, kaip atrodo gaidys, višta, viščiukas, antis, ančiukas. Sužinojome, kad antis ir ančiukai mėgsta plaukioti, o viščiukai ir vištos maudosi smėlyje. Klausėme pasakų, skaičiavome, žaidėme įvairius žaidimus. Išvyka į vištyčių ūkį vaikams buvo ypatinga. Čia vaikai susipažino su gaidžiu Steponu ir jo vištelėmis iš arti. Višteles vaikai galėjo paglostyti, pajausti plunksnelių švelnumą. Turėjo galimybę jas palesinti, taip sužinojo kuo maitinasi. Vaikai pamatė kokiuose lizdeliuose vištos deda kiaušinius, kuriuos jie surinko ir suskaičiavo. Sužinojo, kad vištų namelis vadinasi – vištidė, kad vištos turi savo smėlio dėžę, kurioje maudosi ir žaidžia, kaip vaikai. Ši tema vaikams paliko ypatingą įspūdį, daug gerų emocijų ir suteikė daug naujų žinių.

Parengė ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Aušra Paškevičienė ir mokytoja Lina Guobienė