„Svirpliukų“ grupės projektas „Ką pasakoja akmenys?“ finišavo įdomia bendra pažintine veikla kartu su „Spindulėlių“ priešmokyklinės grupės ugdytiniais.

Lapkričio 21 dieną, 9.30 val. iš mokyklos - vaikų darželio „Eglutė“ ir „Saulės“ gimnazijos kiemų išskubėjo vaikai su tikslu pagal mokytojų parengtas nuorodas surasti paminklinius akmenis bei akmens skulptūras, jas apžiūrėti, aptarti, fotografuoti ir susitikti Utenos miesto sode. Ši veikla mokė orientuotis gimtojo miesto aplinkoje, vaikai sužinojo gatvių pavadinimus, praplėtė žodyną naujais žodžiais. Susitikę pristatė matytas skulptūras, dalinosi įspūdžiais, džiaugėsi nauja patirtimi, maloniai bendravo, vaišinosi šilta arbata ir „Saulės“ gimnazijos valgykloje pagamintais skanėstais.

Įsitikinome, kad bendradarbiavimas ir draugystė padeda siekti išsikeltų tikslų, praplečia akiratį, moko bendrauti, suteikia gerų emocijų.

Parengė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Rasa Bakšienė ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Violeta Pečentauskienė