Priešmokyklinukai „Spindulėliai savaitės temą „Visatos paslaptys“ pradėjo edukacine išvyka į Molėtų etnokosmologijos muziejų. Ekspozicijos salėse vaikai susipažino su kosminiu pasauliu, spalvotosiomis planetomis, žvaigždžių, ūkų, spiečių, galaktikų vaizdais. Kiekvienoje patalpoje laukė vis nauji potyriai ir atradimai. Apžiūrėję ekspozicijas, pakilome į 30m. aukštyje esančią apžvalgos aikštelę, iš kurios atsivėrė nuostabus vaizdas. Vaikai susidomėję stabtelėjo prie   Lietuvos vėliavos rekordininkės, kuri tris dienas pabuvojo kosmose ir iš ten sugrįžo.

Lauke pasivaikščiojome po kalendorinį akmenų ratą. Pilni įspūdžių ir gerų emocijų grįžome į mokyklą, kur savo įspūdžius vaikai išreiškė linksmai pasakodami, piešdami, konstruodami raketas, kosminius laivus.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos metodininkės Violeta Pečentauskienė, Audronė Nikštuvienė