Visą savaitę pas priešmokyklinukus „Spindulėlius“ vyko tikra daržovių ir vaisių puota. Vaikai ne tik lygino, apibūdino, skaičiavo, grupavo, ragavo, reflektavo apie vaisius ir daržoves, bet ir surengė "Virėjų kovas", kurių metu mokėsi nulupti bulves ir morkas, supjaustyti, patiekti pagamintas mišraines draugams. Pasiskirstę į "Žirniukų" ir "Morkyčių" komandas, kibo į darbus. Vaikai ne tik gamino, bet ir ragavo drakono vaisių, mokėsi spausti obuolių -kriaušių ir citrusinių vaisių sultis. Į veiklas įtraukėme ir tėvelius, kurie kiekvieną dieną atnešdavo vaisių ar daržovių. Tyrinėdami, eksperimentuodami ir  gamindami, vaikai įgijo naudingos patirties. Sužinojo, kad kiekvienas vaisius ir daržovė  yra savitos išvaizdos, skonio, savyje turi skirtingas maistingąsias medžiagas ir, kad kasdien juos valgydami, stipriname savo sveikatą.

MIŠRAINĖS RECEPTĄ SIUNČIAME JUMS.

ŽIUPSNELIS KANTRYBĖS,

5 ŠAUKŠTAI DŽIAUGSMO IR DRAUGYSTĖS,

SAMTIS ATKAKLUMO,

ŠAUŠTAS NUOSTABOS.