Pirmą spalio penktadienį visas pasaulis švenčia Tarptautinę šypsenos dieną. Šią dieną švęsti pasiūlė Harvey Ball iš Masačiusetso valstijos, JAV. Šypsenos diena švenčiama nuo 1999 metų. Ją įsteigęs Harvey Ball kvietė dalinti šypsenas, daryti gerus darbus, džiuginti kitus.

Todėl mes, „Žirniukų“ ir „Drugelių“ grupių mokytojos, nusprendėme paminėti šią dieną ir pasiūlėme prisidėti visai darželio bendruomenei prie šios gražios iniciatyvos.

Pagrindinis šios dienos akcentas buvo geltona spalva. Ja buvo skatinama puoštis visa darželio bendruomenė. Gražu buvo žiūrėti į vaikučius pasipuošusius geltonos spalvos drabužiais ar kitu šios spalvos akcentu.

Vyresniųjų grupėse vyko pokalbiai apie draugiškumą, gražius santykius, geras emocijas. Mažieji džiaugėsi dainelėmis apie saulytę ir žaidimais su geltonos spalvos balionais. Juos „pagyvino“ klijuodami akytes ir šypsenėles.

Vaikai atliko meninius darbelius ir STEAM veiklas: štampavo štampukais, piešė, aplikavo, dėliojo šypsenėles iš konstruktorių, akmenukų, stebėjo savo šypsenas veidrodyje. Nepamirštos ir veiklos lauke: vaikai šypsenėles piešė kreidelėmis ant grindinio, dėliojo iš gamtinės medžiagos, žaidė su geltonais balionais.

Paminėdami šią dieną, manau, visi supratome, kad meilės, gerumo ir šypsenų niekada nebūna per daug.

O pabaigai norime palinkėti kuo daugiau šypsotis, nes kai šypsaisi tu, šypsosi ir tau...Juk kiekviena šypsena turi veidrodžio efektą!

Parengė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Nida Jankauskienė