Artėjant mokytojo dienai norėjosi visus pradžiuginti.  Ruduo turtingiausias metas gausybe įvairiausių gėrybių ir spalvų. Pasitelkus į pagalbą vaizduotę, kūrybiškumą, išradingumą galima sukurti nuostabių kūrinių. ,,Boružiukų” grupė inicijavo sukurti parodą ,,Rudeninė mandala Mokytojui”. Vaikai, mokytojos ir administracijos darbuotojos kūrė mandalas iš daržo, sodo gėrybių ir įvairiausios gamtinės medžiagos.

Mandalos kūrimas – tai viena iš meno terapijų, puikus būdas patirti nuostabių emocijų ir mažiems ir suaugusiems. Jos kūrime svarbiausia ne rezultatas, o pats procesas.

Spalio 4d. visa darželio bendruomenė susirinko į kiemelį apžiūrėti mandalų, dalinosi įspūdžiais, aptarė kūrybinį procesą, stebėjosi vaikų ir mokytojų išradingumu,  vaikai šoko ir dainavo mokytojoms.

Ačiū visiems, prisidėjusiems kuriant grožį ir harmoniją. Džiaugiamės, kad darželio kiemo aplinką papuošė nuostabūs kūriniai.

Parengė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Inga Žlabickienė