Ruduo mus kviečia žavėtis nuostabiomis spalvomis ir smagiai leisti laiką lauke, aktyviai judant ir sportuojant. Kiekvienais metais rugsėjo 16 – 22 d. dalyvaujame EUROPOS JUDUMO SAVAITĖJE, kuri yra didžiausia tvaraus judėjimo iniciatyva pasaulyje. Visą savaitę vaikai daug judėjo, šoko, sportavo, keliavo, žaidė ir diskutavo. Savaitę  pradėjome nuo saugaus eismo - tai buvo  pokalbiai, diskusijos, kūrybinės užduotys, įdomios  edukacinės veiklos. Kadangi rudens saulė ir puikus oras dar džiugina visus, ryto mankštas ir sportinė veikla visą savaitę vyko lauko erdvėse. Viena diena buvo  skirta – viešajam transportui. Taigi  „Svirpliukų“ grupės vaikai  išsiruošė į kelionę viešuoju transportu. Buvo smagi ir įspūdžių pilna kelio. O tuo tarpu „Smalsiukų“ grupės vaikai keliavo su tėvelių pagamintais automobiliais. Vaikams patiems teko pasirūpinti automobilių degalais ir jų švara. “Žirniukų“, „Bitučių“, „Boružiukų“ ir „Pelėdžiukų“  grupių vaikai aktyviai judėjo ir žaidė judrus žaidimus savo aikštelėse ir lauko erdvėse, mokėsi pereiti gatvę, piešė šviesoforus ir pėsčiųjų perėjas.  Saulės gimnazijoje įsikūrę „Spindulėliai“ irgi labai aktyviai ir įspūdingai praleido savaitę. Mankštinosi priešmokyklinukai  su „Utenio“ treneriais, šoko su „Tandemus“ šokėjomis , o penktadienį  juos aplankė Amsis su labai įdomia veikla apie saugų eismą.  Penktadienis - Diena be automobilio. Visų grupių vaikai   važinėjosi dviračiais ir paspirtukais mokyklos - vaikų darželio „Eglutė“ kieme.

Ačiū visiems už dalyvavimą Europos judumo savaitės veiklose.

Parengė mokytojos metodininkės Audronė Nikštuvienė ir Violeta Pečentauskienė