Atskubėjęs ruduo, savo spalvų palete ir saulėtomis dienomis, džiugina visus. Vaikai daug laiko praleidžia lauke - žaidžia, tyrinėja, bėgioja, mėgaujasi laisve... Kaip ir kiekvienais metais, „Eglutės“ mokyklos – vaikų darželio mokiniai ir priešmokyklinukai dalyvauja judumo savaitės renginiuose. Šiais mokslo metais, priešmokyklinukams ir ketvirtokams, įsikūrus „Saulės“ gimnazijoje, judumo savaitė prasidėjo kasdieninėmis linksmomis Olimpio mankštomis lauke, o sportines estafetes pravedė Utenio treneriai. Judri veikla gryname ore, sportinės estafetės, įveikiant įvairias kliūtis, judrūs žaidimai, skatino vaikus aktyviai judėti, bendrauti, išbandyti įvairias sportines priemones, pokštauti, dalintis gera nuotaika. Mokiniai savo vikrumą, greitį, ištvermę pasitikrino įveikdami įvairias rungtis. Visiems ugdytiniams netrūko džiaugsmo ir gerų emocijų, juk kartu sportavo treneriai, mokytojos, o nugalėjo draugystė. Šokio dieną „Tandemus“ šokių kolektyvo šokėjos (mokytoja R. Bernotienė) mokė spindulėlius šokio žingsnelių. Judumo savaitę baigėme susitikimu su visų vaikų mylimu bičiuliu „Amsiu“ ir policijos pareigūnių apsilankymu, kurie pasakojo apie saugų elgesį gatvėje, atšvaitų dėvėjimą tamsiuoju paros metu, taisyklingą sėdėjimą automobilio kėdutėje, pakartojo, kaip saugiai pereiti gatvę. Amsis visus linksmino ir palaikė gerą nuotaiką. Atsisveikindamas visiems dovanojo po atšvaitą.

Parengė mokytojos metodininkės Audronė Nikštuvienė ir Violeta Pečentauskienė