Judėjimas, sportinė veikla ir aktyvūs žaidimai suteikia vaikams daug džiaugsmo bei gerų emocijų, moko bendrauti, derinti tarpusavio veiksmus, laikytis taisyklių ir susitarimų, skatina vaikų fizinių savybių ugdymą.

Todėl „Spindulėlių“ ir „Svirpliukų“ grupių vaikai ir jų mokytojos nusprendė aktyviai pradėti ketvirtadienį ir surengė smagią sporto šventę su šauniuoju drakoniuku Spygliuku. Mažieji vikruoliai darė mankštą, judėjo „skauto žingsniu“, dalyvavo žaismingose estafetėse, išbandė savo jėgas virvės traukimo rungtyje, žaidė judrius žaidimus su spalvingais parašiutais, linksmai šoko su ketvirtos klasės mokiniais.

Tiek saulė danguje, tiek vaikų šypsenos ir džiugūs šūksniai liudijo, kad visi smagiai ir aktyviai praleido laiką.

Nuoširdžiai dėkojame ketvirtokams, jų mokytojai Valdai ir muzikos mokytojai Audronei už nuotaikingą šokį, o vaikams už gerą nuotaiką, fizinę ištvermę, norą judėti ir žaisti.

Parengė mokytojos Violeta ir Rasa