Jau tapo tradicija, kad kiekvieną pavasarį ketvirtokai pakviečia priešmokyklinukus į kompiuterių klasę ir padeda įsisavinti pagrindinius IKT gebėjimus. Ketvirtokai mokė smalsiuosius spindulėlius, kaip teisingai įjungti, išjungti kompiuterį, taisyklingai pavadinti kompiuterio dalis. Padedami ketvirtokų, priešmokyklinukai atliko mokytojos Valdos parinktas 2 įdomias matematines užduotis. Vaikams buvo truputį nedrąsu, tačiau ketvirtokų draugiškas, šiltas bendravimas išsklaidė visas baimes ir priešmokyklinukai, atlikę užduotis, ekrane pamatė teigiamus įvertinimus. Kūrybingos, spalvotos ir išmanios užduotys motyvavo vaikus siekti naujų žinių, geresnių rezultatų, o žaidybiniai elementai suteikė vaikams teigiamų emocijų ir sveikos konkurencijos patirties. Ačiū mokytojai Valdai ir šauniesiems ketvirtokams už įdomią pamoką.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Violeta