Artėjant Šv. Velykoms, kartu su bundančia gamta, bunda mūsų širdys bendravimui, geriems darbams bei palinkėjimams. Mūsų mokyklos – vaikų darželio „Eglutė“ ketvirtokai rašė angliškus sveikinimus, palinkėjimus ant pačių padarytų spalvingų atvirukų Krašuonos progimnazijos ketvirtokams. Mūsų mokyklos ketvirtokai taip pat sulaukė Velykų zuikučio su dideliu voku Velykinių sveikinimų ir mėgavosi gautais kūrybiniais darbeliais. Laukimas virto šypsenomis, džiaugsmingais plojimais ir atvirukų skaitymu.

Abiejų mokyklų mokiniai bendrauja ir bendradarbiauja jau nuo 2021 metų rugsėjo mėnesio.
Už besitęsiantį bendradarbiavimą dėkojame Krašuonos prog. anglų kalbos mokytojai Daivai Rimšienei. Tikimės, kad mokiniai tęs bendravimą susitikę penktose klasėse.

Parengė anglų kalbos mokytoja Jolita Šuminienė