„Svirpliukų“ grupės ugdytiniai susipažino su muilo gamybos procesu. Šios įdomios edukacijos mokytoja tapo Nojaus mama Rita, kuri mielai sutiko supažindinti vaikus su šiuo kūrybiškumą, kantrybę ir kruopštumą skatinančiu pomėgiu. Jie apžiūrėjo ir aptarė visas muilo gamybai reikalingas medžiagas bei priemones ir pradėjo gamybos procesą: muilo bazę ištirpino mikrobangų krosnelėje, kad muilas būtų kvapnesnis, įlašino eterinio aliejaus, spalvai išgauti reikėjo keleto lašų norimos spalvos dažų, o tada gerai išmaišė, pylė skystą masę į įvairias formas ir kantriai laukė rezultato. Vėliau tyrinėjo pagamintų muilų formą, grožį ir džiaugėsi puikiu rezultatu.

Dėkojame mamai Ritai už įdomią edukaciją, naujus potyrius ir nepakartojamus rankų darbo muilus.

Parengė mokytoja Rasa