Velykos - tai nuostabi pavasario šventė, atnešanti gyvybės, atgimimo ir atsinaujinimo džiaugsmą, o bundanti gamta kviečia žaisti ir išdykauti. Kad vaikai apie Velykų šventę sužinotų daugiau, o pati šventė neštų daug džiaugsmo, priešmokyklinukai „Spindulėliai“ vyko į tradicinį amatų centrą "Menišką kaimą", kur susipažino su senosiomis verbų sekmadienio ir Velykų tradicijomis, kiaušinių marginimo būdais, margučių spalvų reikšmėmis, verbų rišimu, velykinių dekoracijų gaminimu. Supdamiesi ant sūpynių ir dainuodami supuoklines dainas, vaikai sužinojo, kodėl per Velykas supdavosi ir maži, ir dideli. Po linksmų žaidimų, vaikai išbandė velykinio margučio marginimą vašku. Iš molio lipdė velykinį avinėlį ar kiškį – velykiniam stalui papuošti. Sugrįžę į darželį, vaikai džiaugėsi savo darbeliais, kelionės įspūdžiais, planavo kaip margins margučius, juos ridens, kokius žaidimu žais per Velykas. Dėkojame keramikei Linai Dieninei už šiltą priėmimą, labai įdomią edukaciją.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Violeta Pečentauskienė