Šiandien, šildant pavasarinei saulutei, paminėjome Pasaulinę Žemės dieną. Į svečius atvyko svečiai iš įvairių planetų (mokyklos ketvirtokai). Jie sveikino Žemę, dovanojo įvairias savo sukurtas dovanas iš antrinių žaliavų, muzikinius pasirodymus. Žemė - tai planeta, kurioje gyvena gyvūnai, augalai, mėlynos upės, ežerai, oras, gyvename Mes. Darželio vaikai dalyvavo "Madų šou" iš antrinių žaliavų, pristatė įvairius rūbų modelius, muzikinius pasirodymus. Mokyklos - darželio galerijoje pristatyta vaikų, tėvelių fotografijų paroda "Langas į gamtą". Lauke budinome gamtą ir iškėlėme Žemės vėliavą. Sveikindami visus šios gražios šventės proga, norime priminti, jog pavasario lygiadienis – Pasaulinė Žemės diena – mus ragina savo gerais darbais prisidėti prie aplinkos puoselėjimo ir saugojimo. Rūpintis Žemės išsaugojimu privalome visi - maži ir dideli.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Violeta Pečentauskienė ir Audronė Nikštuvienė.