Utenos mokyklos-vaikų darželio „Eglutė“ mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, Rasa Bakšienė„Lietuvos mokytojas 2023“ viena iš geriausiųjų

Bendruomenės iniciatyva – iškelti mokytojos Rasos Bakšienės kandidatūrą varžytis dėl geriausio metų mokytojo titulo – sulaukė didelio palaikymo. Rezultatas pradžiugino visus – mokytoja pelnė trečiąją vietą respublikos ikimokyklinio ugdymo mokytojų kategorijoje.

Džiaugiamės ir didžiuojamės mokytojos Rasos Bakšienės pelnytu įvertinimu, nes tokie šviesuoliai kaip ji savo darbu keičia ne tik žmonių gyvenimus, bet ir šalies švietimo veidą. Linkime mokytojai Rasai nepritrūkti ištvermės, energijos, idėjų, išminties vedant vaikus į ateitį ir nepamiršti, kad yra vertinančių, palaikančių, matančių mokytojo darbo prasmę ir žinančių, kiek reikia išdalinti savęs ugdant kitame asmenybę.