Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2018/protmusis is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Balandžio 11 d. smalsūs ir žingeidūs antrokai  dalyvavo viktorinoje „Protmūšiukai“, kuri vyko  A. ir M. Miškinių bibliotekoje. Susiskirstę į komandas mokiniai turėjo atsakyti į labai įdomius ir rimtus literatūrinius klausimus.  Nors ne į visus klausimus pavyko atsakyti, tačiau komandoje sekėsi dirbti puikiai. Viktorinos dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais, o pirmą vietą laimėjusi komanda ir knygomis. Ačiū bibliotekos darbuotojoms už įdomų renginį.

{gallery}2018/protmusis{/gallery}