Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2018/spinduleliulietuva is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

„Spindulėlių“ grupės vaikai lankėsi Utenos Kraštotyros muziejuje, apžiūrėjo stendus apie Utenos praeitį ir dabartį. Visiems buvo įdomu prie didelio kompiuterio – terminalo, kuriuo mokėsi naudotis. Grįžę į darželį vaikai kartu su „Svirpliukų“ grupės priešmokyklinukais, pažintį apie Lietuvą tęsė su 4-os klasės mokytoja V. Vencloviene - žiūrėjo mokomuosius informacinius filmukus, keliavo po Lietuvą didaktinių žaidimų metu. Mokytoja pasidžiaugė, kad būsimieji pirmokai žinojo didžiausią Lietuvos upę, giliausią ežerą, Lietuvos sostinę, kitas įžymias vietas. Vaikai pasigamino Lietuvos žemėlapį, jame pažymėjo kas jiems labai svarbu. Savo įgytomis žiniomis ir kūrybiniais darbeliais Lietuvos 100-mečiui, vaikai nudžiugino savo šeimos narius.

Parengė auklėtija Violeta Pečentauskienė

{gallery}2018/spinduleliulietuva{/gallery}