nuotrauka

Baigėsi I-asis mokslo metų pusmetis. Visi mūsų mokyklos mokinukai jį baigė sėkmingai, dėl ko nuoširdžiai džiaugiuosi ir sveikinu visus mokinius su įveiktu pirmuoju mokslo metų etapu. Šaunu, kad buvo praleista mažai pamokų, dalyvauta įvairiuose konkursuose, varžybose, edukacinėse veiklose. Todėl pirmiausia dėkoju mokytojoms Dalei Bagdonienei, Valdai Venclovienei, Daivai Anavičienei, Jolitai Ruzgienei, kurios mūsų mokinukams suteikė naujų žinių, gerų emocijų, turiningų nuotykių. Pastebėjau, kad šį pusmetį vaikai labai pamėgo tyrinėti, susidomėjo įvairiais bandymais, edukacine veikla. Todėl linkiu mokytojoms ištvermės ir gerų minčių ugdant mūsų pradinukus, o mokiniams mokykloje išgyventi pačias gražiausias dienas, šauniausius nuotykius ir pasiekti kuo geresnių rezultatų.

Už ypač gerą mokymąsi, aktyvumą ir puikų elgesį DĖKOJU ir DŽIAUGIUOSI:

Pirmokais

Antrokais