Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2017/meduoliai is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Advento laikotarpiu norisi tapti geresniu, dosnesniu, kažką nudžiuginti, paguosti, padėti. Mūsų mokyklos mokiniai nusprendė padaryti mažą stebuklą dviem sunkiai sergančioms mergaitėms. Taigi, drauge su kavinės „Vanilinis dangus“ savininkais Vaida ir Povilu prikepė ir nudažė daug spalvingų meduolių. Kviečiame visus Jus prisidėti prie šios gerumo akcijos. Pirkdami meduoliukus kavinėje „Vanilinis dangus“, padėsite dviem sergančioms mergaitėms. Greta ir Gabija yra sesutės. Gabija serga cerebriniu paralyžiumi, o Greta - cukriniu diabetu. Ačiū už Jūsų gerumą.

Gerumo niekada nebūna per daug.

Parengė: mokytoja Valda Venclovienė

{gallery}2017/meduoliai{/gallery}