Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2017/karpiniai is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Lapkričio 28 dieną mūsų mokyklos - darželio trečiokai ir ketvirtokai susirinko į Utenos kraštotyros muziejų, kur vyko „Gyvybės medžio“ karpymo popietė. Tradiciniu tapęs renginys sulaukia vis didesnio susidomėjimo. Kasmet gimstantys balti darbai papuošia Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos Vaikų skyriaus erdves, o šiemet dalis darbelių pasiliks muziejuje.

Netrukus bus minimas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis, todėl vaikai pradėjo auginti „Gyvybės medį“. Muziejaus vyr. fondų saugotoja Bronislava Juknevičienė vaikams papasakojo apie „Gyvybės medžio“ reikšmę ir simbolikos prasmę. Išklausius pasakojimą, vaikams kilo gražių sumanymų ir iškarpė puikius darbus. Galime pasidžiaugti trečiokės Guodos Gudeliūnaitės, ketvirtokų Aivaro Rukšio, Justės Bernotaitės, Jutos Musteikytės, Arono Treinio, Evelinos Šimonėlytės karpiniais. Ačiū dalyviams už savitus darbelius ir kruopštumą, kurio reikėjo, kad karpiniai „lapotų gyvybe...“
Nuoširdžiai dėkojame trečiokų ir ketvirtokų mokytojoms Dalei Bagdonienei ir Valdai Venclovienei už vaikų paruošimą ir buvimą kartu bei palaikymą.

{gallery}2017/karpiniai{/gallery}