Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2017/tolerancija is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti jau šešioliktus metus inicijuoja lapkričio 16-osios – Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimą Lietuvoje. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis - RANKOS.

Kasmet tradiciškai mūsų mokyklos mokiniai prisideda prie šios pilietinės iniciatyvos. Visą savaitę socialinė pedagogė mokinukams pasakojo ir kartu diskutavo apie tolerancijos pavyzdžius, mokėsi gerbti ir mylėti šalia esantį žmogų tokį, koks jis yra. Mokiniams akcentuota, jog visų rankos yra skirtingos: mažo vaiko, suaugusio ar senyvo žmogaus, vyro ir moters, skirtingų rasių atstovų – skirtingos rankos. Taigi, visi priešmokyklinukai ir 1 – 4 klasių mokiniai nupiešė savo rankytes, kuriose atsispindėjo pagarba, draugystė, pagalba arba viskas kartu. Mokyklą papuošė didelis plakatas, kuriame atsidūrė visos vaikučių rankos.

Tolerancijos dieną sulaukėme svečių iš Krašuonos progimnazijos. Mūsų mokyklos ketvirtokams įteiktos spalvotos rankytės – atvirukai su palinkėjimais. Krašuonos progimnazijos mokiniai kalbėjo apie toleranciją, žaidė judriuosius žaidimus. Buvę mūsų mokyklos mokiniai, dabar jau Krašuonos progimnazijos šeštokai, įteikė savo rankomis sukurtą plakatą su abiejų mokyklų emblemomis.

Parengė Socialinė pedagogė Živilė Žiezdrė

{gallery}2017/tolerancija{/gallery}