Pasaulis kasmet spalio mėnesio 4-ąją pažymi Pasaulinę gyvūnų dieną. Pasaulinės gyvūnų dienos misija - pagerbti visas gyvūnų gyvybės formas bei žmonijos ir gyvūnijos tamprų ryšį, padėkoti gyvūnams už jų didžiulę svarbą žmonių gyvenime, suteikiant gyvenimui daugiau džiaugsmo ir prasmės.

1931 m. Florencijoje (Italija) tarptautinės gyvūnų globos konferencijos dalyviai nusprendė spalio 4-ąją, šv. Pranciškaus mirties dieną švęsti kaip Pasaulinę gyvūnų globos dieną. Krikščionys laiko šv. Pranciškų gyvūnų globėju, todėl ši diena buvo paskelbta ir Pasauline gyvūnijos diena.

Šias metais mūsų darželio vaikučiai minėdami Pasaulinę gyvūnų dieną savo gyvūnėlius pristatė foto nuotraukų parodoje „Mano augintinis“. Visiems buvo smalsu ir įdomu apžiūrinėti nuotraukas, dalintis įspūdžiais apie savo mažuosius draugus, prisiminti jų išdaigas ir praleistas su jais džiugias akimirkas. Labai labai dėkoju visiems parodos dalyviams.

Parengė: Audronė Nikštuvienė

Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /var/www/clients/client47/web80/web/images/2017/augintinioparoda