Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2017/mokytojodiena is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Atskubėjus spaliui ir pasibeldus mokytojo dienos rytui, "Eglutėje" pasipylė staigmenos: visus pedagogus pasitiko teatro „Spygliukas“ vadovė su savo auklėtinėmis, įteikusiomis visiems šventinius linkėjimus ir sveikinimus. Dėkojame mokyklos direktorei už suorganizuotą šventę, nuoširdžiausią ačiū tariame tėvelių komandai, padovanojusiai spektaklį „Mokytojo sapnas“, mamytėms pavadavusioms mokytojas, visiems mokyklos darželio ugdytiniams už padovanotą šventę.

{gallery}2017/mokytojodiena{/gallery}