Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2017/gyvunai is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Šiandien šventėme Pasaulinę gyvūnų dieną - mokyklos-darželio koridoriuje, klasėse puikavosi vaikų augintinių nuotraukos ir piešiniai, o su pačiais geriausiais mūsų draugais artimiau susipažinti galėjome augintinių parodoje. Čia šeimininkų glėbyje saugiai jautėsi ne tik kačiukai, šuniukai, triušiukai, žiurkėnai, bet ir chameleonas! Sakoma, kad apie žmogaus širdį galima spręsti iš to, kaip jis elgiasi su gyvūnais. Mylėkim ir saugokim juos, nes gyvūnai suteikia gyvenimui daugiau džiaugsmo ir prasmės.

{gallery}2017/gyvunai{/gallery}